Om os

Elsebeth Hjortshøj Rasmussen, Advokat

Telefon: (+45) 6144 0700      Mailehr@hejm.dk

Læs mere om Elsebeth

Om os

Helle Hougård Porsfelt, Advokat (L)

Telefon: (+45) 6144 0708      Mailhhp@hejm.dk

Læs mere om Helle

Vores team

Mikkel Thykjær Jørgensen, Advokat

Telefon: (+45) 6144 0707      Mailmtj@hejm.dk

Læs mere om Mikkel

Vores team

Katrine Benée, Cand.merc.jur

Telefon: (+45) 6144 0703      Mailkb@hejm.dk

Læs mere om Katrine

Vores team

Jacob Georg Naur, Advokat

Telefon: (+45) 6144 0706      Mailjgn@hejm.dk

Læs mere om Jacob

Vores team

Hejm Advokater P/S

Telefon: (+45) 7930 1710      Mailinfo@hejm.dk

Adresse: Borggade 1, 8000 Aarhus C