Profil af Elsebeth

Elsebeth Hjortshøj Rasmussen, Advokat

Telefon: (+45) 6144 0700      Mailehr@hejm.dk

Læs mere om Elsebeth

Profil af Helle

Helle Hougård Porsfelt, Advokat (L)

Telefon: (+45) 6144 0708      Mailhhp@hejm.dk

Læs mere om Helle

Profil af Mikkel

Mikkel Thykjær Jørgensen, Advokat

Telefon: (+45) 6144 0707      Mailmtj@hejm.dk

Læs mere om Mikkel

Profil af Katrine

Katrine Benée, Cand.merc.jur

Telefon: (+45) 6144 0703      Mailkb@hejm.dk

Læs mere om Katrine

Profil af Jacob

Jacob Georg Naur, Advokat

Telefon: (+45) 6144 0706      Mailjgn@hejm.dk

Læs mere om Jacob

Vores team logo med h for Hejm

Hejm Advokater P/S

Telefon: (+45) 7930 1710      Mailinfo@hejm.dk

Adresse: Borggade 1, 8000 Aarhus C